bog
14 مرداد 1401 - 14:33

مدیریت بحران‌ در کشور ضعف‌هایی دارد / باید دست جهادگران را بوسید

امام جمعه شهرکرد بابیان اینکه در مدیریت بحران ضعف‌هایی داریم، گفت: در سیل اخیر جهادگران، دستگاه‌های دولتی و مردم به میدان آمدند و با دست خالی به گرفتاران در سیل کمک کردند که باید دست این جهادگران را بوسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام امروز در خطبه‌های نمازجمعه شهرکرد با بیان اینکه هفته گذشته با سیلاب‌های ویرانگر هفته پرچالش برای کشور بود، گفت: جهادگران، دستگاه‌های دولتی و مردم به میدان آمدند و با دست خالی به گرفتاران در سیل کمک کردند که باید دست این جهادگران را بوسید.

امام جمعه شهرکرد در بحران‌ها مدیریت لازم را نداریم، افزود: در کشور مدیریت قوی حساب شده که بتوانیم بر بحران سوار شویم و اجازه بروز ضایعات را ندهیم نداریم که هر سه دستگاه قوه مقننه، مجریه و قضاییه باید برای این مهم برنامه‌ریزی کنند تا مردم در این بحران‌ها نگرانی جز آسیب به وجود آمده نداشته باشند.

کمک‌ به سیل‌زدگان راضی‌کننده نبود

کمک‌ به سیل‌زدگان راضی‌کننده نبودکمک‌ به سیل‌زدگان راضی‌کننده نبودوی با بیان اینکه پیش‌بینی در بحران‌ها نکته مهمی است، ادامه داد: قبل از بروز بحران خطرات احتمالی باید پیش‌بینی و راه چاره آن‌ها اندیشه شود البته این بدان معنا نیست که مسئولان نرفتند بلکه کمک‌ها و سرکشی‌ها انجام شد اما آنگونه که باید باشد نبود.

آمریکا عامل همه شیطنت‌ها است

آمریکا عامل همه شیطنت‌ها استآمریکا عامل همه شیطنت‌ها استنکونام با بیان اینکه باید آمریکا را شناخت و از او فاصله گرفت تا بتوان خوب زندگی کرد، ادامه داد: انقلاب اسلامی راه خود را خوب شناخته و به خوبی با ترفندهای آمریکا مبارزه می‌کند و تسلیم زورگویی‌های او نمی‌شود.

زبان خبرنگاران باید بیانگر واقعیت‌ها باشد

زبان خبرنگاران باید بیانگر واقعیت‌ها باشدزبان خبرنگاران باید بیانگر واقعیت‌ها باشدنماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه خبرنگاران باید ترسیم‌گر حقایق باشند، اظهار داشت: خبرنگاران جهادی و انقلابی در عرصه‌های اجتماعی تبیین‌گرند و تلاششان این است که زبانشان گویای انقلاب و واقعیت‌ها باشد.

وی بیان کرد: کار خبرنگاران آسان نیست، آنان تلاشی عاشقانه و جهادی دارند که در کشور نقش‌آفرینند و باید تلاش کنند وقایع تاریخی انقلاب و اسلام را به زیبایی بیان کنند.

روز عمان سامانی در تقویم ثبت شود

روز عمان سامانی در تقویم ثبت شودروز عمان سامانی در تقویم ثبت شودامام جمعه شهرکرد با بیان اینکه پژوهش عمان‌شناسی یک حرکت مهم و زیبایی بود که اخیراً در استان رخ داد، افزود: عمان را باید شناخت و باید بکوشیم همان‌گونه که در تاریخ روز محتشم داریم روزی هم به نام عمان سامانی در تقویم انقلاب اسلامی داشته باشیم.

انتهای پیام/۶۸۰۳۶

منبع: فارس
شناسه خبر: 536482