bog
24 آذر 1401 - 21:23

پیشرفت‌های ایران علت ایجاد آشوب توسط دشمنان در کشور است

بجنورد- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با تشریح برخی از پیشرفت‌های جمهوری اسلامی، گفت: علت ایجاد آشوب توسط دشمن در ایران پیشرفت های متعدد کشور است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حمید رفیعی عصر پنج شنبه در نشست با شماری از مبلغین خراسان شمالی با اشاره به عواملی که سبب خشم صهیونیست‌ها و حمایت آن‌ها از اغتشاشات شده است، اظهار داشت: یکی از این عوامل تلاش دولت انقلابی سیزدهم برای اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ادامه داد: رئیس‌جمهور دولت سیزدهم در ابتدای کار چندین بار تأکید کرد که راهبرد اصلی‌اش پیگیری اجرا و تحقق بیانیه گام دوم است.

وی افزود: نظام سلطه جهانی و صهیونیسم بین‌الملل با صدور بیانیه رهبر معظم انقلاب در مورد گام دوم انقلاب اسلامی، دریافت که انقلاب اسلامی ایران نه‌تنها به‌عنوان یک کشور مستقل و پایدار در برابر آن‌ها ایستاده و الگویی برای مردم دیگر کشورهای اسلامی‌شده است؛ بلکه تمدن غرب را هم به چالش کشیده است.

حجت الاسلام رفیعی خاطرنشان کرد: نظام سلطه دریافت که انقلاب اسلامی ایران ضمن خط بطلان کشیدن بر نظریه «پایان تاریخ» و «جهان تک‌قطبی» به سرکردگی آمریکا، «تمدن نوین اسلامی» را به‌عنوان یک تمدن مدرن برتر و فائق به رخ جهانیان می‌کشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی تصریح کرد: بدین لحاظ پس از نمایان‌شدن شاخص‌های مثبت موتور پیشران انقلاب اسلامی در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی، علمی، دفاعی و نظامی و… در تابستان امسال با همه توان به صحنه آمدند تا از رشد چشمگیر و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های فوق‌الذکر جلوگیری کنند.

وی افزود: از نظر نظام سلطه جهانی و صهیونیست‌ها، بهترین و کم‌هزینه‌ترین گزینه، برای رسیدن به این هدف، اجرای راهبرد «مرگ با هزار خنجر و هزار زخم» بود.

حجت‌الاسلام رفیعی دست‌پر و برتر جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته‌ای را عاملی دیگر برای خشم صهیونیست‌ها و نظام سلطه برشمرد و گفت: عامل دوم، دست‌پر و برتر جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات یک سال اخیر در برابر جبهه آمریکایی صهیونیستی و غربی است.

وی افزود: در این راستا بارها صهیونیست‌ها اعلام کرده‌اند که ایران به مرحله هسته‌ای شدن بسیار نزدیک است و فقط چند هفته با آن فاصله دارد.

حجت‌الاسلام رفیعی اضافه کرد: بنابراین تنها گزینه ازنظر صهیونیست‌ها که ایران را از هسته‌ای شدن منصرف کند؛ حمله نظامی و یا مشغول کردن نظام جمهوری اسلامی ایران به مسائل و بحران‌های داخلی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: ازنظر صهیونیست‌ها، ایران باید ضعیف باشد. لذا هیچ‌چیز به‌اندازه اغتشاش و ناامنی برای براندازی جمهوری اسلامی ایران نمی‌تواند ایران را در موضع ضعف قرار دهد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 913265