bog
22 دی 1401 - 13:17

جنگ ترکیبی دشمن در حوادث اخیر همچنان ادامه دارد

جانشین فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: جنگ ترکیبی دشمن در حوادث اخیر همچنان ادامه دارد و باید با هوشیاری آن را خنثی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، سرهنگ سیدعلی میراحمدی، جانشین فرماندهی انتظامی استان سمنان صبح امروز در نشست با شماری از کارکنان انتظامی اظهار کرد: به دست آوردن رضایت مردم، شرط موفقیت پلیس در اجرای مأموریت‌های سازمانی است و همین رضایت مردمی از سردار شهید سلیمانی باعث شد که محبوب دل‌ها شود.

وی به جنگ ترکیبی دشمن در حوادث اخیر اشاره و تأکید کرد: تکرار این وقایع دور از انتظار نیست و پلیس باید در اجرای همه مأموریت‌های خود با حساسیت و وسواس انجام وظیفه کند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان سمنان استفاده از نیروهای مؤمن، متعهد و با اخلاص در امور مهم و حساس را به فرماندهان یادآور شد و تأکید کرد: با کارکنان کادر و وظیفه برخورد مناسب و در شأن آنها داشته باشید؛ چراکه آنان از رفتار شما الگو می‌گیرند و در قبال آن در جامعه نقش ایفا می‌کنند.

میراحمدی به اهمیت جهاد تبیین در رفتار و گفتار که مورد تأکید مقام معظم رهبری است، اشاره کرد و به فرماندهان و مدیران گفت: به سؤالات کارکنان خود در مجموعه انتظامی پاسخ درست بدهید و با تبیین حقایق برای آنان، نفاق و فتنه بیرونی را در نطفه خفه کنید.

وی به اهمیت پرداختن به امر به معروف و نهی از منکر در محیط کار اشاره کرد و از کارکنان خواست: به این امر الهی در تمام زمینه‌ها به‌خصوص در محیط کار و زندگی بپردازید.

جانشین فرماندهی انتظامی استان سمنان اهمیت توجه به مأموریت‌های سازمانی را خواستار شد و تصریح کرد: چنانچه در اجرای وظایف خود رضایت خداوند متعال را در نظر بگیرید، مطمئن باشید از این امتحان الهی سربلند بیرون خواهید آمد.

پایان پیام/74002/م/

منبع: فارس
شناسه خبر: 972590